Hakkımızda

Biz bir aileyiz..

Kurumsal kimliğinizin değişmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz; fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Viva Ajans'a gelin, kendinizi bize tanıtın. Biz de sizi hedef kitlenize tanıtalım..

Vizyon Davet ölçülebilir sonuçlar veren, özelleştirilmiş ve entegre dijital pazarlama programları oluşturur. Biz, müşteriyi ve zihniyetini anlayıp, onları da işin içine katıyoruz. Sonuçta, niyeti aksiyona dönüştüren deneyimler yaratıyoruz. Ve bunu, 1996 yılından bu yana yapıyoruz.

Vizyonumuz

Ülke genelinde tanınan,organizasyon ve etkinlik standartlarında, teknoloji ile yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, organizasyon firmaları tarafından öncü ve örnek alınan bir şirket olmak.

İleriye baktığımızda dijital mecralar, tüketicinin markalarla birebir ilşikisi ve etkileşimiyle, her zaman gelişmeye devam edecek. Dünya genelinde, iProspect , niyeti aksiyona çevirmeye hazır kitleleri hedefleyerek, ve bu yolda yaratıcı yollar bularak markalarla uzun vadeli başarı ve karlılık sağlayacak.


 

Misyonumuz

Organizasyon ve etkinlik sektöründe müşteri ihtiyaçlarına uygun, ileri teknoloji kullarak her türlü organizasyon ihtiyacına kaliteli ve değeri yüksek projeler üretmek;

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak, Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.